Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Oberon 2.0 – zrelaksuj się w podświetlonej bańce wodnej

Informacje...

2019-10-29  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Wanny inne niż wszystkie – kolekcja Oberon 2.0 od Villeroy & Boch to instalacja artystyczna, dzięki której kąpiel jest doskonała. Niczym obiekty sztuki w przestrzeni definiują łazienkę, podkreślając jej wyjątkowość. Oberon 2.0 przyciąga uwagę delikatnym dizajnem. Jej wyjątkowo cienkie krawędzie unoszą się ponad unikalną obudową Profibox 2.0. Całość dopełnia montowany wewnątrz produktu klimatyczny system oświetlenia TouchLight, który tworzy intymną atmosferę, harmonijnie współgrającą z naszym nastrojem oraz wystrojem wnętrza. Całość składa się na instalację będącą dziełem sztuki, w której kąpiel będzie gwarantowała relaks niczym w delikatnej, mieniącej się światłem bańce wodnej.

Na relaks w takcie kąpieli składa się wiele czynników, jak w doskonałym dziele sztuki. Mogą to być rozluźniająca muzyka, ulubiona książka, czy relaksujące sole wodne. Jednak pełnię błogiego odprężenia gwarantuje właściwie wyposażona wanna. Odpowiednio dobrane dodatkowe funkcje sprawią, że w środku poczujemy się jak w delikatnej wodnej bańce. Gwarantują to modele z kolekcji Oberon 2.0. Uzupełnione o stylową obudowę Profibox 2.0 oraz nastrojowe oświetlenie TouchLight są kwintesencją wygody w przystępnej cenie.

Precyzja wykonania gwarancją najwyższego komfortu

Wanny Oberon 2.0 urzekają przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem – ich zewnętrzne ścianki mają szerokość zaledwie 10 mm. Nadaje im to wyjątkowo delikatnego wyglądu, przy jednoczesnym wysokim komforcie użytkowania. Efekt relaksu potęguje wnętrze wanny o głębokości 47 cm, które pozwala przyjąć najwygodniejszą pozycję w trakcie kąpieli. Uzyskanie takiej formy było możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego tworzywa Quaryl®, które pozwala uformować niezwykle plastyczne i delikatne kształty o dużej wytrzymałości.

Kolor i światło poza schematami

Kolor i światło to niezwykle istotne elementy kolekcji wanien Oberon 2.0. Pozwalają stworzyć w łazience przestrzeń, która wyrywa się z utartych schematów projektowania wnętrz, zwiększając ich funkcjonalność i estetykę. Profibox 2.0 to obudowa dostępna dla wanien prostokątnych Oberon 2.0. Zwiększa ona możliwości montażu, a dzięki perfekcyjnemu wykończeniu doskonale dopełnia wizualny aspekt łazienki. Ku uciesze zwolenników bieli White Alpin i Star White, obudowy są łatwe w czyszczeniu. Możliwy jest także wybór obudowy w wariancie przypominającym naturalne jasne drewno, który doskonale sprawdza się w łazienkach w stylu skandynawskim.

Wykonanie wanien Oberon 2.0 z tworzywa Quaryl® pozwala na uzupełnienie ich wnętrza o system TouchLight. Umożliwia on pośrednie oświetlanie łazienki, dzięki zamontowanym w środku wodoodpornym reflektorom LED. Są one łatwe w sterowaniu, dzięki intuicyjnej obsłudze przy pomocy ruchów ręką. Pozwalają ustawić przyjemne i intymne oświetlenie, harmonijnie współgrające z nastrojem użytkownika. Dzięki TouchLight zwykła kąpiel zamienia się w odprężającą terapię przy pomocy relaksującego światła i wody.

Nowoczesna wanna musi spełniać nie tylko podstawowe zadania, ale także posiadać dodatkowe atrybuty, które określą jej wyjątkowość. Kolekcja wanien Oberon 2.0 dzięki wielobarwnym obudowom oraz systemowi naświetlenia, pozwoli przenieść się na dłuższą chwilą do kąpielowego raju. Pomoże uwolnić się od codziennych trosk, zapewniając niezmącony niczym relaks.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Architekt poleca: czystość bez kompromisów - funkcjonalne rozwiązania z serii Geberit ONE

2020-06-30

Doświadczenia związane z epidemią stawiają przed branżą sanitarną wiele wyzwań. Świadomość, że od higieny zależy… »

Więcej miejsca, więcej funkcji z Raumplus

2020-06-30

Doświadczenia ostatnich miesięcy dały wszystkim impuls do „przemyślenia własnego domu”. Według… »

Nakryjmy stół na letnie przyjęcie

2020-06-30

Letnie przyjęcie to okazja, żeby naszym współmieszkańcom lub gościom pokazać się od innej strony:… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro